TEKİRDAĞ'A KALİTELİ BİR MEKAN DAHA AÇILDI
Haber
26 Nisan 2021 - Pazartesi 12:44
 
TEKİRDAĞ'A KALİTELİ BİR MEKAN DAHA AÇILDI
Tekirdağ'ın en prestijli mahallelerinden olan Hürriyet Mahallesi yatırımcının gözdesi olmaya devam ediyor. Esnaf Birlik Başkanı Sami Kayın Çandarlı Zade Caddesi üzerinde "​​​​​​​Heybet Kasap Restoran" konseptini hizmete açtı.
YAŞAM Haberi
TEKİRDAĞ'A KALİTELİ BİR MEKAN DAHA AÇILDI

Birçok işletmecinin tercih ettiği Hürriyet Mahallesi Heybet Kasap Restoran ile yeni bir yatırma daha kucak açtı. Ramazan boyunca sadece kasap reyonun hizmette olacağı restorant bayram sonu ise müşterilerine kapılarını açacak.

HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE AÇILDI

Tekirdağ’da sebze meyve komisyonculuğu ve manav hizmetleri yürüten Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik ile Pazarcılar Odası Başkanı Sami Kayın Hürriyet Mahallesi’nde restorant açtı. Kasap restorant konseptindeki yeni işyerinin işletmeciliğini ise Kayın’ın oğlu Batuhan Kayın yapacak. İlk etapta 200 sandalye kapasitesine sahip olan restorantta aynı zamanda kasapta bulunuyor.

TEKİRDAĞ’A KALİTELİ BİR MEKAN KAZANDIRDIK

Açılışla ilgili olarak açıklama yapan İşletmeci Batuhan Kayın, “Hürriyet Mahallesi Çandarlı İbrahimzade Uçak Park karşısında işyerimizi bugün itibarıyla açtık. Ramazan boyunca kasap reyonumuz açık olacak. Ramazan’dan sonra ise restorantımızda aktif hizmet vereceğiz. Kısa bir süre içinde ise pişmiş et hizmetimiz başlayacak. Geniş ferah bir alana sahibiz. Tekirdağ’a güzel kaliteli bir mekan kazandırdık. Fiyatlarımız uygun. Şimdilik 20 çalışanımız var. Bu rakam artacak. Daha çok mangalda et menülerimiz olacak. Kapılarımızı açtık misafirlerimiz bekliyoruz.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEKİRDAĞ'A, KALİTELİ, BİR, MEKAN, DAHA, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı