Süleymanpaşa Belediyesinden bir Türkiye Şampiyonluğu daha
Haber
15 Haziran 2021 - Salı 19:22
 
Süleymanpaşa Belediyesinden bir Türkiye Şampiyonluğu daha
SPOR Haberi
Süleymanpaşa Belediyesinden bir Türkiye Şampiyonluğu daha

Süleymanpaşa Belediyesinden bir Türkiye Şampiyonluğu daha

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Trap (atıcılık) sporunda madalyaya doymuyor. Süleymanpaşalı sporcular her yaş ve kategoride kürsüde boy göstermeye devam ederek ilçenin adını ülke çapında duyuruyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde Trap sporu ile ilgilenen genç sporcu Ahmet Çiftçioğlu, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da kendi kategorisinde Türkiye Şampiyonu olmayı başardı.

83 PUANLA ŞAMPİYON OLDU

11-13 Haziran tarihleri arasında Bursa’da Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Trap Türkiye Şampiyonası’nda, yıldız gençler kategorisinde yarışarak Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nü temsil eden Ahmet Çiftçioğlu, 83 puanlık derecesi ile altın madalya almaya hak kazandı.

ÖZTEKİN: “BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Öztekin, Trap sporunun Türkiye’de her geçen gün daha çok ilgi görmeye başladığını ifade ederek, “Trap dalında çok başarılı sporcuları kulübümüz çatısı altında yetiştiriyoruz. Şimdiden genç kardeşlerimiz bu sporda ülke çapında dereceler elde etmeye başladılar. Bu başarıların son örneği de Bursa’da Türkiye Şampiyonu olarak bizleri gururlandıran Ahmet kardeşimiz oldu. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum,” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Süleymanpaşa, Belediyesinden, bir, Türkiye, Şampiyonluğu, daha,
Yorumlar
G-G1H4859G77
Haber Yazılımı